Artificial Norfolk Pine Cypress Leaves Potted Trees Tabletop Faux Tree Holiday Christmas Decor for Home or Office
Price range: $1.09 through $1.38
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Norfolk Pine |
| Material | PE |
| Weight | 1000g |
| Size | 60cm/23.6in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 60cm, 50cm |
|---|









Reviews
There are no reviews yet.