Artificial Deer Antler Fern Plant Realistic Pteridophyte Faux Succulent in Pot, for Home, Wedding, Office & Outdoor Floor Decor
Price range: $0.74 through $2.16
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Deer Antler Fern |
| Material | PE |
| Weight | 120g |
| Size | 50cm/19.6in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 32cm, 50cm, 52cm |
|---|










Reviews
There are no reviews yet.