Artificial Tropical Plants Fake Palm Plant Branch Green Leaves for Home Garden Office Jungle Carnival Decoration
Price range: $1.09 through $1.67
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Palm Leaves |
| Material | PE |
| Weight | 130g |
| Size | 68cm/26.7in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 68cm, 74cm |
|---|









Reviews
There are no reviews yet.