Artificial tropical palm leaves hunting jungle decorations Hawaiian leaves are used for home wedding party decorations.
Price range: $1.32 through $1.75
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Tropical Palm Leaves |
| Material | PE |
| Weight | 220g |
| Size | 74cm/29in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 74cm, 80cm |
|---|











Reviews
There are no reviews yet.