Artificial Topiary Cedar Trees Faux Pine Shrubs Plants Fake Silk Tree Easy Assembly for Decor Christmas
Price range: $9.90 through $16.20
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Topiary Cedar Trees |
| Material | PE |
| Weight | 2010g |
| Size | 170cm/66.9in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 170cm, 205cm |
|---|














Reviews
There are no reviews yet.