Artificial Plants Vines Wall Hanging Accessories Wolf Tail Fern PVC Fake Green Plants for Home Garden Wall Decoration
Original price was: $10.00.$8.00Current price is: $8.00.
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Wolf Tail Fern |
| Material | PE |
| Weight | 81g |
| Size | 70cm/23.6in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 70cm, 90cm |
|---|










Reviews
There are no reviews yet.