Artificial Plants Tree Realistic Full Lush Greenery Indoor Outdoor All-Season Decor for Home Office Wedding Party
Price range: $1.33 through $14.90
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Plants Tree |
| Material | PE |
| Weight | 200g |
| Size | 120cm/23.6in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 80cm, 5 leaves85cm, 90cm, 8 leaves 120cm, 85cm, 75cm, 115cm, 29cm, 120cm, 150cm |
|---|








Reviews
There are no reviews yet.