Artificial Pine Needle Christmas Trees – Realistic Indoor/Outdoor -Resistant Plastic Mini Holiday Decor for Garden & Patio
Price range: $3.17 through $4.84
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Pine Needle Christmas Trees |
| Material | PE |
| Weight | 2500g |
| Size | 85cm/33.4in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description






Additional information
| color | 85cm, 110cm |
|---|










Reviews
There are no reviews yet.