Artificial palm tree, living room, floor-to-ceiling flower decorations, indoor decoration and beautification
Price range: $1.08 through $3.00
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial palm tree |
| Material | PE |
| Weight | 160g |
| Size | 75cm/27.6in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 75cm, 120cm, 105cm |
|---|











Reviews
There are no reviews yet.