Artificial olive tree Indoor decoration for all festivals Suitable for all occasions
Price range: $6.75 through $11.50
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial olive tree |
| Material | PE |
| Weight | 200g |
| Size | 50cm/19.6in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 50cm, 120cm, 150cm, 180cm |
|---|













Reviews
There are no reviews yet.