Artificial Eucalyptus Garland with Green Leaf Wreath Flower Vine for Wedding Home Party Table Runner Decoration
Price range: $0.45 through $8.00
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Eucalyptus |
| Material | PE |
| Weight | 65g |
| Size | 180cm/70.8in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description






Additional information
| measure | 60cm, 180cm |
|---|













Reviews
There are no reviews yet.