Artificial Cedar Topiary Trees,Resistant Faux Outdoor Plants, Front Door Pine Tree Decor Outdoor Entrance
Price range: $8.15 through $13.40
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Cedar Topiary Trees |
| Material | PE |
| Weight | 2100g |
| Size | 150cm/59in |
| Color | Snow color |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description





Additional information
| measure | 150cm, 190cm |
|---|











Reviews
There are no reviews yet.