Artificial Cedar Topiary Tree Evergreen Fake Pine Cypress Trees Plant Artificial Greenery Set for Home Decor Outdoor
Price range: $8.15 through $16.10
| Brand Name | Qingruxu |
| Product Name | Artificial Cedar Topiary Tree |
| Material | PE |
| Weight | 2000g |
| Size | 148cm/58.2in |
| Color | Green |
| Occassion | Party Wedding Daily |
| Place of Origin | China |
Description






Additional information
| measure | 148cm, 205cm |
|---|












Reviews
There are no reviews yet.